Program pomoc za punkty

Pomoc kierowana jest do Fundacji Głosem Zwierząt. Fundacja ma pod opieką zarówno psy jak i koty. Działa na terenie Wielkopolski (z siedzibą w gminie Skórzewo), zwierzęta przebywają w domach, domach tymczasowych, w hotelach dla zwierząt i schroniskach.

Fundacja nie prowadzi własnego schroniska. Opiekuje się natomiast zwierzętami 
przebywającymi w gminnym schronisku w Dopiewie oraz współpracuje ze schroniskiem miejskim w Poznaniu, gdzie pomaga przebywającym w nim chorym zwierzętom, których leczenie wykracza poza diagnostyczne i finansowe możliwości tej placówki.

Program dotyczy wsparcia potrzebujących zwierząt. Przekazywane są cegiełki w postaci zebranych punktów z zakupów na stronie www.wetkarma.pl Klient przekazuje swoje punkty, natomiast Fundacja otrzymuje produkt, decydując o tym samodzielnie z całego asortymentu sklepu.


JAK ZBIERAĆ PUNKTY?
Wystarczy zarejestrować się i zrobić zakupy w sklepie. Za każde wydane 4 zł, automatycznie otrzymujesz 1 pkt. Liczba punków widoczna jest na koncie Klienta.

JAK PRZEKAZYWANE SĄ PUNKTY?
Za uzbierane punkty za zakupy możesz w Programie Lojalnościowym https://wetkarma.pl/product-category/program-lojalnosciowy/ wybrać cegiełkę. Dostępne wartości cegiełek to: 100 pkt ; 500 pkt oraz 1000 pkt.

ZAMIANA CEGIEŁEK NA PRODUKTY DLA FUNDACJI GŁOSEM ZWIERZĄT
Co kwartał, sumowane są punkty, które klienci przekazali na rzecz zwierząt, a sklep przekazuje je do Fundacji Głosem Zwierząt. Fundacja natomiast dalej wybiera produkty jakie sklep ma im przekazać.

JAKIE PRODUKTY OTRZYMUJE FUNDACJA?
To już zależy od własnych potrzeb Fundacji i tego co w danej chwili jest potrzebne. Fundacja wspiera leczenie zwierząt, także dba o higienę i zdrowie zwierząt – głównie psów i kotów. Na pewno w kręgu zainteresowania są karmy, przysmaki a także produkt pielęgnacyjne jak
szampony czy szczotki.